I Edycja

Organizator

Dyrektor Szkoły
„Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej” ukazuje się od 1994 roku. Stanowi kompendium wiedzy z zakresu zarządzania, prawa, finansów oraz polityki oświatowej. Towarzyszy dyrektorom szkół i przedszkoli we wdrażaniu reform sytemu edukacji. Jest organizatorem najważniejszych spotkań dla menedżerów oświaty – Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół, Europejskiej Konferencji Dyrektorów Przedszkoli, Akademii Zarządzania.
Wolters Kluwer Polska
Wolters Kluwer Polska jest największym wydawcą publikacji prawniczych, biznesowych i edukacyjnych na rynku polskim. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników.

Jako Wolters Kluwer Polska korzystamy z doświadczeń całej grupy wydawniczej tworząc nowatorskie rozwiązania i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych. Jesteśmy największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Niezmiennie od wielu lat wydajemy produkty najwyższej jakości.
Organizator Partner główny Patroni
Partnerzy